Hromada Reality, realitná kancelária

Detaily

Transakcia: predaj
Typ: Rodinný dom
Stav: Novostavba
Okres: Košice IV
Ulica: Krásna - Na Hore
Poschodie: 2 / 2
Balkón/Lodžia: áno
Plocha: 125 m²
Vlastníctvo: osobné
Cena: 169 000 €

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v mestskej časti Košice – Krásna, lokalita Na Hore, roh Tramínovej a Tokajskej ulice.

Dom je súčasťou dvojdomu. Jednotlivé objekty dvojdomu sú oddelené 20mm polystyrénom, každý z objektov má samostatne nosné steny, medzi jednotlivými objektami neexistuje spoločná stena.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 295 m2, z toho zastavaná plocha je 60 m2. Nehnuteľnosť je zhotovená z kvalitných tvárnic YTONG, vrátane stropu a schodiska. Hrúbka obvodových stien je 450mm. Hrúbka tvárnic 300mm, izolácia 150mm. Strecha je pultová plechová, izolovaná certifikovanou fúkanou polyuretánovou penou s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, elektrina, kanál, predpríprava na optický dátový kábel). Zberná nádoba na dažďovú vodu slúži ako celoročný zdroj vody na polievanie záhrady.

Dispozícia domu:

  1. Nadzemné podlažie: vstupná chodba, technická miestnosť, toaleta, komora, kuchyňa prepojená s obývačkou (predpríprava na krb), schodisko, vonkajšia terasa so vstupom z obývacej izby.
  2. Nadzemné podlažie: chodba, kúpeľňa, toaleta, spálňa, detská izba, hosťovská izba, balkón so vstupom z chodby i spálne.

Úžitková plocha je 125m2 vrátane terasy 22 m2 a balkóna 12 m2.

V súčasnosti je dom v štádiu uzavretej hrubej stavby, zateplená fasáda, inštalované dvere a okná. Pokračujú práce v interiéri. Dom sa predáva v štádiu domu na kľúč s podlahovým teplovodným kúrením, ohrev plynovým kondenzačným kotlom – bez kuchynskej linky, so základnými terénnymi úpravami.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie a kompletného servisu spojeného s prevodom je 169.000,– Eur. Nehnuteľnosť je možné financovať aj hypotékou.

Kontakt

Romana Hromadová
tel.: +421915059555
e-mail: romana.hromadova@gmail.com

Fotografie

fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti fotografia nehnuteľnosti